Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Dnia 19 października 2017r. odbyło się spotkanie czytelnicze w ramach projektu „Podejmij wyzwanie…poczytaj dzieciom”. Gościem specjalnym była Pani Ewa Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Dzieci uważnie wysłuchały niezwykłej historii z książki „Bajki- pomagajki”, uruchomiły też swoją wyobraźnię słuchając opowiadania. Historia dziewczynki i jej wirtualnej przyjaciółki pokazała, jak bardzo ostrożnym trzeba być podczas zawierania znajomości przez Internet. Warto zatem pamiętać, że osoba, którą poznajemy w Internecie, może mówić to, co chcemy usłyszeć, zachowywać się inaczej, niż zwykle – tylko po to, by ostatecznie zrobić nam krzywdę. 
Dziękujemy serdecznie naszemu gościowi, że pomimo licznych obowiązków przybyła do naszej szkoły i poświęciła swój cenny czas na czytanie dzieciom.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali Dąbrowiźnie.

Saturday the 19th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.