Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

dzie dziecka 5 20130531 2030618364Dzień Dziecka w naszej szkole świętowaliśmy już 29 maja. W tym roku po raz pierwszy przyłączyliśmy się do inicjatywy szkół i placówek im Kawalerów Orderu Uśmiechu – Łańcuch przyjaźni. Hasłom o przyjaźni towarzyszyły uśmiechnięte słoneczka Orderu Uśmiechu malowane przez nas na placu wokół szkoły. Były też żółte i niebieskie balony oraz piosenki o słonecznym odznaczeniu i naszej szkole. W tym dniu nie zabrakło wśród nas Kawalera Orderu Uśmiechu ks. Stanisława Chryca.

Dużą popularnością cieszył się kiermasz ciast i pizzy zorganizowany przez SU. Każda klasa zaprezentowała się też w inscenizacji wiersza Juliana Tuwima. Obejrzeliśmy Rzepkę, Lokomotywę, Abecadło, Okulary, Słonia Trąbalskiego. Dzień pełen wrażeń zakończyły rozgrywki sportowe.

Obchody Dnia Dziecka połączone były również z Dniem Bociana, którego mogliśmy podziwiać na pięknych plakatach wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Sunday the 16th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.