„Cud grudniowej nocy”

jaselka 14

19 grudnia 2014r.uczniowie należący do kółka dziennikarsko- teatralnego zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt: „Cud grudniowej nocy”. Tym miłym akcentem wprowadzili całą brać szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świat Bożego Narodzenia. Uczniowie wcielili się w rolę Maryi, Józefa, licznych aniołów. Przybyłych na przedstawienie zaproszonych gości, uczniów i pracowników szkoły, oczarowały pomysłowe stroje i wzruszyły pięknie śpiewane kolędy i pastorałki. Dekoracje wprowadzały ciepły i świąteczny nastrój. Papierowe anioły zdawały się uśmiechać wprost do widowni. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Wójt Gminy Stanisław Kaliński, Pani kierownik GAS Elwira Murawiec i Pani Barbara Susfał, Pan Mirosław Greluk – Kawaler Orderu Uśmiechu, zaprzyjaźnieni z naszą szkołą Państwo Antonina i Eugeniusz Mąka, Pan Marek Jedlak oraz nasz wspaniały ksiądz Stanisław Chryc. Po części artystycznej Pani Dyrektor Bożena Długosz złożyła wszystkim świąteczne życzenia i podziękowała za wspólnie spędzony czas.

Saturday the 20th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.