Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu


dziewczynkaAbsolwenci:chlopiec

2013/2014

Rafał Barej, Albert Bąbiak, Maciej Frelik, Patrycja Komar, Miłosz Kosut, Bartosz Mróz, Adrian Olszewski, Patrycja Pietrasik, Paulina Przystupa, Mateusz Roguski, Natalia Wiewiórka.

2012/2013

 Maciej Adamiak, Sebastian Chmielak, Marta Gałecka, Daniel Michala, Jakub Pajka, Dominik Rosa, Krystian Sągol, Mateusz Sopiński, Aleksandra Skrajna, Justyna Strzelec, Natalia Szymańska, Kamil Wisiński, Robert Włodarek, Adrian Wójcik.

2011/2012

Emil Bednarzak, Tomasz Cabaj, Olga Osik, Rafał Perchuć, Patryk Pietrasik, Bartosz Rosa, Natalia Sągol, Bartłomiej Soczewka, Norbert Sulej, Klaudia Świderska, Daniel Włodarek, Agnieszka Zielińska, Aleksandra Zielińska

2010/2011

Adrian Banasiewicz, Patryk Cabaj, Bartłomiej Gołębiewski, Kinga Guzek, Adrian Kosut, Dominika Piwowarczyk, Adrianna Soczewka, Olga Stankiewicz, Konrad Strąk, Milena Szostek, Patrycja Wereda, Bartosz Wierzbicki, Aleksandra Wiewiórka, Emilia Włodarek, Bartosz Żaczek

2009/2010

Kamil Barej, Aneta Chmielak, Daniel Jastrzębski, Piotr Jastrzębski, Paweł Kiełczykowski, Patrycja Koć, Patryk Kruk, Monika Mędza, Milena Osik, Kamil Pietrasik, Paulina Redes, Weronika Roguska, Klaudia Skarżyńska, Anna Stankiewicz, Ernest Tkaczyk, Karol Ulicki, Izabela Wereda, Jarosław Włodarek, Kamil Zakrzewski, Klaudia Zielińska


2008/2009

Krystian Banasiewicz, Daniel Brodzik, Agnieszka Cabaj, Martyna Chmielak, Kinga Frelik, Martyna Gochnio, Joanna Guzek, Dorota Kiełczykowska, Daniel Klewek, Marlena Mędza, Paweł Michalak, Piotr Ośko, Aleksandra Parzyszek, Tomasz Piwowarczyk, Sylwia Potera, Jarosław Pycek, Aleksandra Soczewka, Krystian Sopiński, Martyna Sulej, Dariusz Świderski, Paulina Waszczak, Anita Wereda, Magdalena Więckowska, Artur Więckowski, Małgorzata Wisińska


2007/2008

Anna Adamiak, Michał Bajszczak, Izabela Banasiewicz, Jakub Sylwester Bieniek, Karolina Chmielak, Sylwester Chmielak, Piotr Gałecki, Piotr Kiełczykowski, Krystian Ługowski, Dawid Patryk Michalak, Ewelina Paciorek, Cezary Pietrasik, Magdalena Potera, Patryk Prokurat, Adrian Redes, Michał Soczewka, Jarosław Sulej, Ewelina Tkaczyk, Aleksandra Ulicka


2006/2007

Jolanta Cabaj, Paweł Chłopek, Paulina Chmielak, Michał Długosz, Karolina Duber, Karol Iwaniuk, Milena Jastrzębska, Albert Koć, Anna Mazur, Karolina Michalak, Patryk Ośko, Patryk Paciorek, Jarosław Pietrasik, Agnieszka Potera, Katarzyna Potera, Sylwia Potyra, Sylwester Pycek, Wojciech Redes, Łukasz Rosa, Renata Strzelec, Maciej Wereda, Marta Sulej, Karolina Więckowska, Patryk Wisiński, Grzegorz Zwierzyński

Saturday the 17th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.