Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Nasze sukcesy

DyplomKRUS

Dyplom WeronikiWiewirkiDnia 25 maja 2013 r. w siedzibie firmy Jastrzębski S.A. w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie plastyczno- literackim dla dzieci
w wieku przedszkolnym i szkolnym klas I- III. pt. „Mamo, tato, jedź bezpiecznie”. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole Nr 15 i Jastrzębski S. A.
    I miejsce w kategorii: Praca plastyczna uczniowie szkół podstawowych klasy- I- III zdobyła Weronika Wiewiórka, uczennica klasy II ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali Dąbrowiźnie.

 GRATULACJE!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    DyplomWeronikiCzapskiej

 

 

Weronika Czapska, uczennica klasy II ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali Dąbrowiźnie. zdobyła II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych, który przebiegał pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi- powiedz STOP upadkom!. Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
    

 

GRATULACJE!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrdyplomuWręczenie nagrody Weronice Czapskiej odbyło się 29 maja 2013r. w Starostwie Powiatowym w Siedlcach.

dyplom3Wielkie gratulacje dla Arka

Arkadiusz Chromiński uczeń 3 klasy otrzymał DYPLOM WYRÓŻNIENIA za zajęcie 8 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej pod tytułem Biblia i Przypowieści biblijne. 

Gratulacje dla wspaniałych Rodziców Arka i podziękowanie za współpracę „wyrośnie z Arka nowy Kawaler Orderu Uśmiechu”.

  

 

GRATULUJEMY!!!


Weronika Czapska- uczennica klasy II zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Rośliny lasu” w kategorii klas
I- III. Wręczenie nagrody odbyło się 14 grudnia 2012 r. w siedzibie Nadleśnictwa Siedlce.


Dnia 12 listopada 2012 r. w Muzeum Regionalnym w Siedlcach zostały wręczone nagrody
i wyróżnienia w konkursie plastycznym „Cudowne miejsce w mojej Ojczyźnie” przygotowanym z myślą o dzieciach i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nagrody otrzymali:
KRYSTIAN BIENIEK- uczeń klasy III otrzymał nagrodę za pracę „Most Świętokrzyski” ,
 JAKUB PACIOREK- uczeń klasy III  otrzymał nagrodę za pracę „Barbakan-Kraków”.  Wyróżnienia:
 ARKADIUSZ CHROMIŃSKI - uczeń klasy III  otrzymał wyróżnienie za pracę „Barbakan-Kraków”.
 NATALIA WIEWIÓRKA – uczennica klasy V za pracę „Szkoła”.


Uczniowie z klas I- VI wzięli udział w konkursie plastycznym „Uczeń na drodze”. Organizatorem była Fundacja Pomocy dla Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych. Dyplomy otrzymali: Kulik Aleksandra kl. I, Olszewski Bartosz kl. I, Czapska Weronika kl. II, Pietrasik Aleksandra kl. II, Soczewka Piotr kl. II, Śledź Jakub kl. II, Cabaj Kacper kl. III, Paciorek Jakub kl. III, Redosz Patrycja kl. III, Strzelec Mariusz kl. III,Tkaczyk Weronika kl. III, Klewek Przemysław kl. IV, Perkuć Tobiasz kl. IV, Pietrasik Bartłomiej kl. IV, Strzelec Michał kl. IV, Szostek Andżelika kl. IV, Wiewiórka Natalia kl. V, Strzelec Justyna kl. VI.

 Dnia 1 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Z wizytą u państwa Reymontów”, którego organizatorem był Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.
Karolina Rosa -uczennica klasy I zdobyła nagrodę,
Julia Kuśmierczyk-uczennica klasy I zdobyła wyróżnienie,
Piotr Soczewka-uczeń klasy I zdobył wyróżnienie,
Natalia Wiewiórka- uczennica klasy IV zdobyła nagrodę.

Robert Włodarek - uczeń klasy V zdobył III miejsce w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi- czy upadek to przypadek”, którego organizatorem był KRUS- Centrala z siedzibą
w Warszawie.

6 maja 2012 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literackiego „Gdybym był królem Maciusiem I…” – rozwiń zdanie i napisz opowiadanie.  Agnieszka Zielińska (kl. 6) i Paulina Przystupa (kl. 4) zdobyły 1 i 2 miejsce. 

Paulina Przystupa zajęła II miejsce w konkursie literacko- plastycznym „Wydajemy własną książkę”, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach. 

Maciej Frelik zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jak bezpiecznie pomagam rodzicom w gospodarstwie rolnym?”, zorganizowanym przez KRUS 

z siedzibą w Warszawie .

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Startowaliśmy  w następujących zawodach:
•    „Turniej tenisa stołowego z okazji „ Święta Niepodległości”:

I miejsce Perchuć Rafał, II miejsce Sopiński Mateusz, III miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Wereda Julia 11.11.2012 r.


•    „Regionalne Drużynowe Mistrzostwa Wiejskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców”:
I miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta, 18.11.2012 r., Białki.


•    „Otwarty XIV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”,

I miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Adamiak Maciej, III miejsce Sopiński Mateusz, I miejsce Wereda Julia, 03.12.2011 r., Siennica.


•    „Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym”,

I miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta, 12.01.2012 r., Żeliszew.


•    „Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym” – podstawówki,

II miejsce chłopcy, 23.02.2012 r., Skórzec.


•    „Mistrzostwa Wiejskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym”,

I miejsce w klasyfikacji szkół, 01.03.2012 r., Białki.


•    „Eliminacje 57 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego”,

II miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Sopiński Mateusz, II miejsce Adamiak Maciej, III miejsce Wisiński Kamil,

II miejsce Wereda Julia, 03.03.2012 r., Skórzec.


•    „Finał Regionalnego 57 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego pod patronatem Tygodnika Siedleckiego”,

II miejsce Perchuć Rafał, III miejsce Sopiński Mateusz, V miejsce Adamiak Maciej, 29.03.2012 r., Skórzec.


•    „Szukamy talentów w tenisie stołowym”,

I miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Wereda Julia, 04.04.2012 r., Białki.
•    „III Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Ministra Sportu i Turystyki”,


I miejsce Perchuć Rafał, III miejsce Sopiński Mateusz, 14-15.04.2012 r., Olkusz.


•    „Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe”, III miejsce chłopcy, 11.05.2012 r., Żeliszew.


•    „XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej”, III miejsce chłopcy,  23.05.2012 r., Płock.


•    „Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Uczniowskich Klubów Sportowych”, II miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta, 27.10.2012 r., Jeżewo.


•     „Regionalne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym”, I miejsce chłopcy, IV dziewczęta, 15.11.2012 r., Białki.


•     „Półfinał Ogólnopolskiego Turnieju UKS-ów o Puchar PZTS” w tenisie stołowym”, III miejsce chłopcy, 18.11.2012 r., Lidzbark Warmiński.


•     „Finał Ogólnopolskiego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS w tenisie stołowym”,
VI miejsce chłopcy, 01-02.12.2012 r., Lidzbark Warmiński.


•     „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”,

I miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Sopiński Mateusz, III miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Wereda Julia,


08.12.2012 r., Siennica.


•     „Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym”, chłopcy I miejsce, dziewczęta V miejsce. Drużyna

chłopców awansowała do finału regionalnego,15.01.2013 r., Żeliszew.


Piłka nożna
Wystartowaliśmy w:


•     „Turniej Wiejskich Szkół Podstawowych Piłkarskie 5”, III miejsce, 11.10.2012 r., Zbuczyn.


•     „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Dąbrówka Stany”, II miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta

20.06.2012 r., Skórzec.


GRATULUJEMY!!!

Saturday the 17th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.