Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

LUKS

 puchary1puchary3

•    „Turniej tenisa stołowego z okazji „ Święta Niepodległości”:

I miejsce Perchuć Rafał, II miejsce Sopiński Mateusz, III miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Wereda Julia 11.11.2012 r.


•    „Regionalne Drużynowe Mistrzostwa Wiejskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców”:
I miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta, 18.11.2012 r., Białki.


•    „Otwarty XIV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”,

I miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Adamiak Maciej, III miejsce Sopiński Mateusz, I miejsce Wereda Julia, 03.12.2011 r., Siennica.


•    „Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym”,

I miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta, 12.01.2012 r., Żeliszew.


•    „Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym” – podstawówki, 

II miejsce chłopcy, 23.02.2012 r., Skórzec.


•    „Mistrzostwa Wiejskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym”,

I miejsce w klasyfikacji szkół, 01.03.2012 r., Białki.


•    „Eliminacje 57 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego”,

II miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Sopiński Mateusz, II miejsce Adamiak Maciej, III miejsce Wisiński Kamil,

II miejsce Wereda Julia, 03.03.2012 r., Skórzec.


•    „Finał Regionalnego 57 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego pod patronatem Tygodnika Siedleckiego”,

II miejsce Perchuć Rafał, III miejsce Sopiński Mateusz, V miejsce Adamiak Maciej, 29.03.2012 r., Skórzec.


•    „Szukamy talentów w tenisie stołowym”,

I miejsce Perchuć Rafał, I miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Wereda Julia, 04.04.2012 r., Białki.
•    „III Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Ministra Sportu i Turystyki”,


I miejsce Perchuć Rafał, III miejsce Sopiński Mateusz, 14-15.04.2012 r., Olkusz.


•    „Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe”, III miejsce chłopcy, 11.05.2012 r., Żeliszew.


•    „XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej”, III miejsce chłopcy,  23.05.2012 r., Płock.


•    „Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Uczniowskich Klubów Sportowych”, II miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta, 27.10.2012 r., Jeżewo.


•     „Regionalne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym”, I miejsce chłopcy, IV dziewczęta, 15.11.2012 r., Białki.


•     „Półfinał Ogólnopolskiego Turnieju UKS-ów o Puchar PZTS” w tenisie stołowym”, III miejsce chłopcy, 18.11.2012 r., Lidzbark Warmiński.


•     „Finał Ogólnopolskiego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS w tenisie stołowym”,
VI miejsce chłopcy, 01-02.12.2012 r., Lidzbark Warmiński.


•     „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”,

I miejsce Adamiak Maciej, II miejsce Sopiński Mateusz, III miejsce Wisiński Kamil, II miejsce Wereda Julia,


08.12.2012 r., Siennica.


•     „Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym”, chłopcy I miejsce, dziewczęta V miejsce. Drużyna

chłopców awansowała do finału regionalnego,15.01.2013 r., Żeliszew.


Piłka nożna
Wystartowaliśmy w:


•     „Turniej Wiejskich Szkół Podstawowych Piłkarskie 5”, III miejsce, 11.10.2012 r., Zbuczyn.


•     „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Dąbrówka Stany”, II miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczęta

20.06.2012 r., Skórzec.


GRATULUJEMY!!!

Friday the 23rd. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.