Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Nasze sukcesy

k pl psp 1 17 k pl psp 2 17

W turnieju LZS w tenisie stołowym w kategorii szkół podstawowych "Szukamy talentów sportowych w środowisku wiejskim" rozegranym 8. 11. 2016r. w Zespole Oświatowo – Wychowawczym Białkach: I miejsce zajęła Wioletta Wronka w kategorii dziewczęta klasa 4 i III miejsce zajął Bartosz Olszewski w kategorii chłopcy klasa 5.

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce.

View the embedded image gallery online at:
http://szpgrala.pl/nasze-sukcesy#sigFreeIdce2083ce9e

dobranocki 14Karolina Rosa - uczennica klasy czwartej - zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Dobranocki z dawnych lat”. Organizatorem konkursu było Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. To już drugi sukces Karoliny w tym roku szkolnym. W listopadzie otrzymała ona nagrodę w konkursie „Moje spotkania z historią” organizowanym przez Muzeum Regionalne w Siedlcach.

dypl dz n 14  dypl dz n1 14

sca050

Wednesday the 24th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.