Aktualności
- Szczegóły
- Opublikowano: 19 maj 2014
Dnia 30 maja 2014 roku godz. 9.00 - 13.00 w naszej szkole odbędzie się
SZKOLNY FESTIWAL 2.0 połączony z DNIEM RODZINY. Oprócz corocznych arakcji chcielibyśmy przedstawić dokonania Państwa dzieci w ramach realizacji Programu Szkoła z Klasą 2.0, w którym wzieliśmy udział w bieżącym roku szkolnym.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Dziadków, Krewnych
i przyjaciół naszej szkoły do udziału w uroczystościach![]()
- Szczegóły
- Opublikowano: 16 maj 2014
Sukces naszej uczennicy
Dnia 13 maja 2014r. dwie uczennice z naszej szkoły: Adriana Masiak i Paulina Przystupa brały udział w konkursie pt. „Piosenki moich rodziców”, który odbył się w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Organizatorem konkursu było Siedleckie Towarzystwo Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.
Adriana Masiak uczennica klasy IV- została jedną z czterech laureatów w kategorii IV- VI i zaśpiewa w koncercie finałowym w dniu 8 czerwca 2014r. w Siedleckim Amfiteatrze piosenkę pt. „Być kobietą”.
Gratulujemy!
- Szczegóły
- Opublikowano: 12 maj 2014

Dnia 9 maja wszystkie dzieci i pracownicy naszej szkoły złożyli imieninowe życzenia ks. Stanisławowi Chrycowi - Kawalerowi Orderu Usmiechu.
Były prezenty, modlitwa, piosenki i laurki przekazane z miłością "naszemu Kawalerowi".
- Szczegóły
- Opublikowano: 08 marzec 2014
Nasze wspólne działania w ramach programu Szkoła z Klasą zostały docenione! Otrzymaliśmy już osiem odznak za dobre praktyki i uhonorowani zostaliśmy jako
SZKOŁA EKSPERCKA!
BRAWA DLA NAUCZYCIELI, UCZNIÓW, RODZICÓW I DZIADKÓW!
- Szczegóły
- Opublikowano: 25 luty 2014
„Miłość w bajkach się rodzi i na życie przechodzi…”
- występy artystyczne w „Domu nad Stawami”
Jedną z najpiękniejszych form świętowania Walentynek była możliwość zaprezentowania się naszych uczniów u podopiecznych „Domu nad Stawami” Domu Pomocy Społecznej w Siedlcach, w przedstawieniu pt. „Miłość w bajkach” oraz koncercie muzycznym poświęconym tej tematyce.
Członkowie kółka dziennikarsko- teatralnego i chóru szkolnego „Iskierki” pod przewodnictwem Pań Agnieszki Dołęgi i Ewy Długosz zorganizowali piękne przedstawienie, opowiadające: w jaki sposób należy okazywać uczucia takie jak: miłość, sympatia, szacunek - względem dwojga bliskich sobie osób. Widzowie mogli nie tylko podziwiać grę aktorską młodych artystów, lecz także słuchać piosenek w ich wykonaniu. Wydarzenie to, w miły sposób wprowadziło wszystkich gości w niezwykłą atmosferę.
Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w ciepły sposób przyjęli aktorów i z uśmiechem na ustach oglądali zaprezentowany przez nich program artystyczny. Tak niewielki gest wystarczył, by Walentynki stały się piękniejsze nie tylko dla uczniów naszej szkoły, ale także dla wielu innych ludzi…
