Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Nasza szkoła jako jedna z czterech placówek w powiecie siedleckim uczestniczyła w projekcie "Bezpieczeństwo w sieci - my to rozumiemy".

Realizatorem działań była KWP zs. w Radomiu. Projekt został dofinansowany przez Narodowy Bank Polski
w ramach programu 
edukacji ekonomicznej.

Cel główny działań to zwiększenie bezpieczeństwa uczniów szkół podstawowych w cyberprzestrzeni poprzez wzrost ich wiedzy z zakresu potencjalnych wyłudzeń finansowych w Internecie oraz umiejętności zabezpieczenia swoich danych osobowych, haseł oraz pieniędzy w sieci.

Działania edukacyjne realizowane były przez przedstawicieli KMP, którzy przeprowadzili w naszej szkole warsztaty prewencyjne dla klas 4-8 pn. "Z bezpieczeństwem w sieci za pan brat" z zakresu cyberbezpieczeństwa z wykorzystaniem aplikacji Minecraft Education Edition oraz przygotowali nauczycieli do pełnienia roli trenerów w dalszych działaniach profilaktycznych.

Dziękujemy st. asp. Renacie Kowieskiej za przeprowadzenie zajęć z naszymi uczniami.

24 cyberbezpieczenstwo

Wednesday the 29th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.