OBCHODY OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA PRAW DZIECKA  2015

Wyróżnienie Rzecznika Praw Dziecka dla gry fabularnej "Razem dla praw dziecka" zorganizowanej przez koło dziennikarsko-teatralne z naszej szkoły.

Do Biura Rzecznika Praw Dziecka wpłynęło kilkaset sprawozdań z obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Wyróżnionych zostało kilkadziesiąt najciekawszych inicjatyw, w tym nasza gra fabularna "Razem dla praw dziecka". Członkom koła dziennikarsko-teatralnego i wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie gry, także rodzicom, serdecznie gratulujemy.

Więcej na stronie biura RPD kliknij tutaj

Grala, 20.11.2015 r.

Thursday the 18th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.