cyrk 15

Niesamowite wrażenia po występach cyrku „Heca”

Dnia 3 listopada do naszej szkoły przybył cyrk „Heca”. Najpierw przywitał nas bardzo śmieszny klown. Artyści prezentowali swoje umiejętności m.in. w pokazie jednoczesnego poruszania wieloma kołami hula- hoop, żonglerkę maczugami, piłkami, pokaz tresury zwierząt- a dokładnie popisy pudelka, który bezbłędnie wykonywał polecenia swojego pana.

Największe emocje wzbudził jednak wąż, którego można było dotknąć a nawet potrzymać na rękach.Wszystkim uczestnikom, zarówno uczniom, jak i nauczycielom, występ bardzo podobał się, o czym świadczyły gromkie oklaski na zakończenie.

Saturday the 20th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.