27 marca 2013 r. w Wielka Środę tuż przed obchodami Tridum Paschalnego, zostało zaprezentowane przez uczniów klas II- VI Misterium Męki Pańskiej. Misterium przygotowały: siostra Anna Rogulska, pani Marta Franczuk, pani Katarzyna Niedziółka. Po występie Pani Dyrektor – Bożena Długosz złożyły wszystkim świąteczne życzenia. Na koniec wszyscy otrzymali słodkie upominki - czekoladowe jajeczka od zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Kawalera Orderu Uśmiechu - ks. Stanisława Chryca. Rozeszliśmy się z życzeniami Wesołego Alleluja .

Sunday the 28th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.