ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU RECYTATORSKIEGO IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

29 kwietnia odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.
Uczestnicy występowali w dwóch grupach wiekowych: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VI.
    Wybrane przez siebie wiersze i fragmenty prozy zaprezentowało 18 uczniów. Komisja oceniając recytatorów uwzględniała dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
    Do etapu gminnego zakwalifikowano następujące osoby: Weronika Czapska, kl. II, Justyna Chromińska, kl. II, Julia Kuśmierczyk, kl. II, Julia Wereda, kl. IV, Paulina Przystupa, kl. V, Natalia Wiewiórka, kl. V.

Sunday the 28th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.