WycieczkadoSiedlecSiedlce znane i nieznane – pod takim hasłem uczniowie z klasy III, IV, V i VI 24 maja zwiedzali Siedlce. Wyprawę rozpoczęliśmy od dworca PKP, potem udaliśmy się pod budynek Sali Widowiskowej Podlasie, mury więzienia, kościół garnizonowy, katedrę, ratusz, stary kościół i Pałac Ogińskich. Obecny wizerunek tych miejsc zestawialiśmy ze starymi fotografiami, które przygotowała pani Katarzyna Niedziółka. Uczniowie, poznając historię Siedlec, potrafili odnieść się do sytuacji Polski różnych momentach historycznych.

Kolejnym punktem programu był seans w kinie pt. Tajemnica Zielonego Królestwa. Zwiedziliśmy też Muzeum Diecezjalne.

Saturday the 27th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.