RozpoczcieTegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 1 września. Pierwszym elementem tej uroczystości było przedstawienie w wykonaniu uczniów kółka dziennikarsko-teatralnego „Do szkoły wracać czas”.

Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 dokonała Pani Dyrektor Bożena Długosz, która najpierw serdecznie powitała wszystkich pedagogów, uczniów i rodziców a następnie omówiła organizację bieżącego roku szkolnego.

Pani dyrektor szczególne słowa zachęty i otuchy skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych  klas. Na zakończenie życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

Friday the 3rd. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.