DEN 1415 października 2014r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Skórzec Stanisław Kaliński, Pani Kierownik GAS- Elwira Murawiec, Ksiądz Proboszcz Andrzej Kondraciuk i Ksiądz Stanisław Chryc.
            Uroczysty apel odbył się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły Bożena Długosz, która złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom oświaty. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości i słowa uznania w stosunku do dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród  wyróżniającym się nauczycielom. W tym roku Nagrody Dyrektora otrzymały Panie: Beata Błaszczak, Agnieszka Dołęga,  Małgorzata Kazimierczak i Ewa Długosz. Wójt Gminy Skórzec Stanisław Kaliński nagrodził panią dyrektor Bożenę Długosz i panią Iwonę Michałowską. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
            Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Były przemówienia, wiersze, piosenki i humorystyczne scenki o szkole. Przygotowania uczniów trwały od kilku tygodni, pod czujnym okiem nauczycielek prowadzących kółko teatralne: Pani Agnieszki Dołęgi i Pani Ewy Długosz oraz Pani Beaty Błaszczak, która wykonała piękną dekorację.

Pan Dyrektor Szkoły podziękowała występującym uczniom i nauczycielkom, które przygotowały uroczystość.

Monday the 29th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.