22 X 2014 rok  - świętowaliśmy DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „ŚWIĘTYMI  BĄDŹCIE - Jan Paweł II”. Co to znaczy?

dzp2014

• W akademii usłyszeliśmy; pamiętaj o modlitwie, o samodyscyplinie, praktykuj comiesięczną spowiedź, znajdź czas na adorację, na Mszę Świętą, módl się za drugiego….
  • „Poradnik Świętości dla Każdego” wykonany przez uczniów jest pięknym dowodem, że doskonale wiemy, co to znaczy być świętym, trudniej jest z samodyscypliną, której ciągle się uczymy od świętego Jana Pawła II.
  • Misjonarzowi z Czarnej Afryki Księdzu Grzegorzowi Górowskiemu MIC dziękujemy za czas, modlitwę i świadectwo wiary. Pozdrawiamy wszystkich misjonarzy i misjonarki  pracujących Afryce i Brazylii, pamiętamy o was w naszej modlitwie różańcowej.
  • Pozdrawiamy Księdza Stanisława Chryca – naszego Kawalera Orderu Uśmiechu – dziękujemy za obecność,  modlitwę i zachętę do uśmiechu .

Abba Ojcze, prosimy, naucz nas pięknie żyć - być Twoim dzieckiem – „grosikiem” a nie „stówą”.

Friday the 3rd. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.