Dom Dziecka 5„Człowiek niech będzie szlachetny,

Pomocny bliźnim dobry!

Bo tylko wtedy jest inny

Od wszystkich znanych nam istot...”

Goethe

Z wizytą w Domu Dziecka

Dnia 26 września 2013r. pojechaliśmy z wizytą do podopiecznych  „Domu pod Kasztanami”- Domu Dziecka w Siedlcach. Pod opieką Pań: Agnieszki Dołęga i Ewy Długosz przygotowaliśmy bajkę, której głównymi bohaterami były zwierzęta wiejskie.  Dzieci zareagowały bardzo spontanicznie i żywiołowo na przygotowane dla nich zabawy ruchowe, konkurs plastyczny. Zabawom nie było końca. Wszyscy świetnie się bawili i już planujemy kolejna wizytę.

Nie zapomnieliśmy także o prezentach dla nich- słodyczach i środkach czystości.

Spotkanie czytelnicze w Domu Dziecka zorganizowaliśmy w ramach ogólnopolskiego programu Poczytaj mi, przyjacielu,
w którym od września br. uczestniczy nasza szkoła.

Sunday the 5th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.