andrzejki13Andrzejki w naszej szkole

Wieczór andrzejkowy.
Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
Bo dziś wróżb i magii moc.
Która pierwsza za mąż wyjdzie?
I do której szczęście przyjdzie?
Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie?
A która swą miłość odnajdzie?
Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,
Ale na wyniki jeszcze poczekamy.

W czwartek 28 listopada 2013 r. obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki, które zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli okazję wyszaleć się na dyskotece przed nadchodzącym Adwentem. Każda klasa przygotowała atrakcyjne wróżby m.in. lanie wosku, przekłuwanie z imion, grosik. Była również kawiarenka w której można było skosztować pyszne wypieki przygotowane przez naszych uczniów. Nie zabrakło również loterii fantowej. Śmiechom i zabawie nie było końca.

Sunday the 5th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.