Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu
29 i 30 maja 2023r. w Domu Pracy Twórczej "Reymontówka" odbyły się Eliminacje Powiatowe
XXXIX Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.
Naszą szkołę godnie reprezentowali laureaci eliminacji gminnych:
W kategorii klas I-III
Jakub Susfał
W kategori klas IV-VI
Izabela Młynarczyk
Serdecznie gratulujemy
1 makuszynski 23 2 makuszynski 23
XXV Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym odbył się w tym roku w Nadarzynie.
Anna Kulik i Julia Myszkowska reprezentujące naszą szkołę zajęły V miejsce.
Gratulujemy!!!
                                                                    1 Nadarzyn 23

Pracownicy ubiegajacy się o świadczenie z tytułu wczasów zorganizowanych we własnym zakresie obowiązani są złożyć wypełniony i podpisany wniosek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 czerwca 2023 r.

Wypełniony i podpisany wniosek wraz z podpisanym załączonym RODO należy dostarczyć do szkoły.

Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

WNIOSEK - plik pdf do pobrania

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I TURNIEJU WARCABOWYM w Mazowieckiem Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach. Uczniowie z klas I-III ze szkół podstawowych biorących udział w projekcie „Warcaby w mazowieckiej szkole”.
W dzisiejszym Turnieju wzięło udział 57 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich z 10 szkół podstawowych:
Naszą szkołę reprezentowali oraz dzielnie walczyli, następujący uczniowie.
Maria Skoczylas, Oliwier Drabiński, Jakub Redes, Eliza Mućko, Julia Wereda, Adrian Sulej.
III miejsce w turnieju zajęła Julia Wereda uczennica klasy 3 naszej szkoły.
 
Dnia 12 maja 2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu zorganizowała gminne eliminacje 39. Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego.
Przesłuchania odbyły się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Skórcu.
 kursu przystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu, Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie i Szkoły Podstawowej w Dąbrówce-Stanach.
Recytatorom przysłuchiwała się Komisja Konkursowa w składzie: Olga Gajo – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu, Arkadiusz Dołęga – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu, Sławomir Batok – wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu, Monika Zielińska – bibliotekarz szkolny. Przy ocenie uczestników komisja konkursowa brała pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się uczniowie:
✅w kategorii klas I-III:
Lena Cabaj,
Aleksandra Dąbrowska,
Jakub Susfał
✅w kategorii klas IV-VI:
Maja Jastrzębska,
Katarzyna Kadźmierczak,
Izabela Młynarczyk,
✅w kategorii klas VII-VIII:
Natalia Wysokińska,
Szymon Zwierzyński,
Lena Głuchowska.
 
 
Wednesday the 21st. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.