Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

 

1 zlot

W dniach 23.05.2019 - 26.05.2019

w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie

odbędzie się 

XV Ogólnopolski Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

 

1 patroni 

 

SPONSORZY

ATMO-CONTROL Cezary Zalewski, Jan Długosz, Paweł Adamiak Sp. J.

TS-PRO Zbigniew Prokurat

Ferma Drobiu Tomasz i Monika Pióro

Gospodarstwo Ogrodnicze Sopiński Wojciech

Gmina Skórzec

Starostwo Powiatowe w Siedlcach

Paweł Marciniak Radny Gminy Skórzec

"Sklep U Joli" J. Jastrzębska D. Jastrzębska S.C.

Sylwia Szczerska Zygmuntówka Grala

Arxnet Joanna Karabin

Marflex

MSCDN w Siedlcach

Hotel Arche w Siedlcach

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach

PUH ”PLUS” Andrzej Gałach

Kwiaciarnia Niebo

Piekarnia „Baldwin” Cezary Jastrzębski, Piotr Mańkowski

Cukiernia „Pszczółka” Aneta Jastrzębska, Ewa Mańkowska, Katarzyna Uziębło

Foto Cabaj

UIP S.C. Mariola Pieńkowska Andrzej Pieńkowski

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Grali-Dąbrowiźnie

       PPHU "UZIMEX II" Urszula Załęska

 Koło Terenowe Polskiego Związku Głuchych w Siedlcach - Alicja Zasuwik 

            

3 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęły dziewczyny,a chłopcy wywalczyli 4 miejsce.

25.03.2019 w Skórcu odbyły się eliminacje do wojewódzkich  drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.
Chłopcy i dziewczyny drużynowo zajęły II miejsce, a to oznacza, że w maju jedziemy walczyć dalej do Grodziska Mazowieckiego.
Dziewczyny:
Olga Kulik
Kamila Perkuć
Chłopcy:
Paweł Kopański
Bartosz Olszewski
Karol Tkaczyk
 
wde ts 2019 wde ts1 2019
 wde ts2 2019
20.03.2019 odbył się turniej Szukamy Talentów w tenisie stołowym. W każdej kategorii wiekowej stanęliśmy na podium, a nasza Szkoła w klasyfikacji ogólnej zajęła 1 miejsce.
 
Kategoria 2006
I - Wioletta Wronka
I - Mateusz Więckowski
IV - Piotr Myszkowski
 
Kategotria 2007
II - Sebastian Serowiec
 
Kategoria 2008 i młodsi
I - Julia Myszkowska
II - Laura Marciniak
I - Dawid Wereda 
 
Nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Bartosz Olszewski.
Gratulujemy!

 talenty w tenisie 1 19 talenty w tenisie 2 19 talenty w tenisie 3 19 talenty w tenisie 5 19 talenty w tenisie 6 19 talenty w tenisie 7 19 talenty w tenisie 4 19

Sunday the 5th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.