Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

logo ksiazki naszych marze 

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do rządowego programu
KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Program „Książki naszych marzeń” realizowany będzie w roku szkolnym 2015/2016. Przede wszystkim umożliwił on zakup książek do bibliotek szkolnych w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych. 

Więcej o programie na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

 

 Lista książek zakupionych przez naszą książkę w ramach programu "Książki naszych marzeń"...

 

NOC Z KSIĄŻKĄ

W ramach programu "Książki naszych marzeń" w nocy z 22 na 23 stycznia w naszej szkole odbyła się "Noc z książką" - były konkursy, zabawy, projekcja filmów i wiele innych atrakcji.

Czy w świecie zdominowanym przez komputery, tablety i smartfony jest miejsce na książkę? W naszej szkole tak! 
W mroźną piątkowo-sobotnią noc udawadnialiśmy sobie i innym, że czytanie może być wspaniałą zabawą. Czytali wszyscy - dzieci, nauczyciele. Kto nie był, niech żałuje. Są chętni na powtórkę?

noc z ksiazka 2 noc z ksiazka 1 noc z ksiazka 3 noc z ksiazka 4 noc z ksiazka 5 noc z ksiazka 6 noc z ksiazka 7 noc z ksiazka 8

 

Kąciki czytelnicze - przyczyniają się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole

k czyt1 k czyt2

Friday the 19th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.