Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

gwoGRA CZYTELNICZA – MIĘDZY NAMI CZYTELNIKAMI

Czym jest gra Między nami czytelnikami?

Między nami czytelnikamito gra zorganizowana przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, wydawcę serii podręczników do języka polskiego Między namiprzeznaczonych dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

W grze biorą udział klasy 4, 5 i 6 szkoły podstawowej oraz 1, 2 i 3 gimnazjum, zgłoszone przez nauczyciela języka polskiego.

Rozgrywka w każdej edycji ma swoje etapy. Na każdym z nich uczniowie wykonują wyznaczone zadania związane z książkami albo szerzej – z czytaniem. Zwycięzcą zostaje ta klasa, która zgromadzi największą liczbę punktów – kapsliMiędzy nami. Kapsle przyznawane są za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca na każdym etapie oraz za stworzenie pracy wyróżniającej się oryginalnością. Kapsle w tej kategorii mogą być przyznane wielu pracom.

Więcej o grze na stronie http://czytamy.gwo.pl/ 

Sprawozdanie z udziału w programie "Między nami czytelnikami" w roku szkolnym 2013/2014

Wednesday the 29th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.