Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

ja-czytam-logo   

KAMPANIA JA CZYTAM!

Dyskusyjne Kluby Edukacyjne 

W lutym 2015 roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii Ja czytam!, której organizatorem jest wydawnictwo Operon. Honorowy patronat nad kampanią objęła Minister Edukacji Narodowej.

Celem kampanii jest rozwijanie kompetencji czytania, co MEN uznaje za kluczowe zadanie szkoły. Kompetencja czytania jest niezbędna na wszystkich przedmiotach, dlatego za jej rozwój odpowiadają wszyscy nauczyciele.

 Kampania Ja czytam! pozwala realizować zadania konieczne w sposób niekonwencjonalny i nieschematyczny.

Łam schematy - wyrusz już dziś w drogę, która zaprowadzi Ciebie i Twoich uczniów do nowych odkryć, nowych przeżyć – do rozwoju.

W ramach kampanii Ja czytam! w naszej szkole działają trzy Dyskusyjne Kluby Edukacyjne. Uczniowie spotykają się, by wspólnie podyskutować na temat przeczytanej książki i poruszanych w niej problemów.

Dyskusyjne Kluby Edukacyjne w naszej szkole prowadzą:

p. Beata Błaszczak

p. Ewa Długosz

p. Agnieszka Dołęga

Więcej informacji na stronie kampanii jaczytam.pl

ja czytamja czytam 1

ja czytam2

 

Friday the 19th. Copyright Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie.